Deň otvorených dverí na Katedre kulturológie

Deň otvorených dverí na Fif UK

Katedra-kulturologie-oznamy-2

Pre záujemcov a záujemkyne o štúdium na Fif UK v Bratislave pripravila fakulta bohatý program dňa  otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v sobotu 26.1. 2019 v čase od 10.00 do 14.00 h. Viac informácií a kompletný program nájdete tu.

Deň otvorených dverí na Katedre kulturológie

Katedra kulturológie do programu prispeje aktivitou Kulturológia pátra po…, v rámci ktorej budete mať možnosť si precvičiť schopnosť klásť otázky, aktívne počúvať druhých a dozvedieť sa viac o vedeckých postupoch v kulturológii. Aktivita sa uskutoční v čase 11.15 – 12.00 h v budove na Gondovej 2 v miestnosti G8 (nie teda v sídle katedry, informácia o miestnosti konania bude k dispozícii i v informačných miestach v budove) a zopakuje sa v čase 13.00 – 13.45 h.

Paralelne bude v sídle katedry (Štúrova ulica 9, 1. poschodie vľavo po vstupe do budovy) prebiehať v čase 11.00-12.00 h videoprezentácia a voľná diskusia s členmi katedry s možnosťou klásť otázky ohľadom štúdia. Od 12.15 – 12.45 h sa tu uskutoční prezentácia aktivít katedry spojená s videoprojekciou a besedou.

Členovia a členky katedry budú záujemcom k dispozícii pre prípadné otázky na oboch miestach do 14.00 h.

Tešíme sa na všetkých záujemcov o štúdium kulturológie na Fif UK v Bratislave!

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *