Pedagógovia

PhDr. Zuzana Slušná, PhD.

Vedúca katedry, študijný poradca
E-mail: Zuzana.Slusna@uniba.sk
Tel.: 02/ 59339 732
Konzultačné hodiny: STREDA: 13,00 – 14.00 hod.

Prof. PhDr. Viera Gažová, CSc.

E-mail: Viera.Gazova@uniba.sk
Tel.: 02/ 59339 734
Konzultačné hodiny: 

Helena Kovácsová

Sekretárka katedry
E-mail: Helena.Kovacsova@uniba.sk
Tel.: 02/ 59339 733

Doc. PhDr. Adela Kvasničková, CSc.

E-mail: Adela.Kvasnickova@uniba.sk
Tel.: 02/ 59339 736
Konzultačné hodiny:

Mgr. Petra Chovancová, PhD.

E-mail: Petra.Chovancova@uniba.sk 
Konzultačné hodiny: ŠTVRTOK: 12,30 – 13,30 hod. (alebo po dohode e-mailom)

Mgr. Andrea Bátorová, PhD.

 E-mail: Andrea.Batorova@uniba.sk 
Konzultačné hodiny: v termínoch: 10. 11., 24. 11., 14. 12. a 15. 12. 2017   (po dohode e-mailom)

Mgr. Beáta Benczeová, PhD.

 V súčasnosti na RD
E-mail: Beata.Benczeova@uniba.sk

Mgr. Michaela Rudyjová

interná doktorandka
E-mail: Michaela.Rudyjova@uniba.sk
Konzultačné hodiny: PONDELOK 15,00 – 16,00 hod.

Mgr. Peter Pivoda

ERASMUS – koordinátor katedry, interný doktorand
E-mail: Peter.Pivoda@uniba.sk
Konzultačné hodiny: STREDA 15,00 – 16,30 hod.

Mgr. Anna Šmidriaková

interná doktorandka
E-mail: Anna.Smidriakova@uniba.sk
Konzultačné hodiny: STREDA 10,00 -11,30 hod.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *